CAN AMBALAJ PARTİ EVİ KİMDİR?

Sektöre 2013 yılında başlangıç yapan firmamız hergeçen yıl elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile sektöründe oldukça saygın ve tanınmış bir konumdadır. CAN AMBALAJ PARTİ EVİ; siz değerli müşterilerine Ambalaj ürünleri, Temizlik ürünleri ve Hediyelik Parti ürünleri ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Prensiplerimiz!

Verilen hizmette dürüstlük, Teminde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat firmamızın değişmez prensipleri olmuştur.

Hizmet Alanları, Faaliyet!

CAN AMBALAJ PARTİ EVİ; Koleksiyonumuzda Plastik Tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, şapka, düdük, konfeti, çatal bıçak setleri, pinyata, pinyata içi, hediyelikler, her çeşit çocuk ve yetişkinlere yönelik kostüm, kostüm aksesuarları, Spartor, balon, folyo balon, mum, pasta kurabiye, çikolata, kişiye özel tasarımlı ürünler kısacası temizlik, ambalaj ve parti ürünlerine dair herşeyin satışını oluşturmaktadır. Parti konseptinizi belirlemek ve temalı parti organize etmek En büyük hizmetimiz ve bizi sektörümüzdeki diğer firmalardan ayıran farkımız %100 müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşterinin ihtiyaçlarına en hızlı ve olumlu şekilde çözüm üretmektir.

Stratejilerimiz?

Sektörümüzde gelişmeyi ve kurumumuzun öncü rolünü sürdürmek. Ulusal ve uluslararası gelişmiş teknolojileri kurumumuz ile bütünleş tirmek ve bu ve alanda uluslararası platformda bölgenin öncüsü durumuna gelmek. Kurumumuz üretimini, uluslar arası standartta ve profesyonel meslek mensupları tarafından vermeyi sürdürmek.

Ambalaj ürünleri, Temizlik ürünleri ve Hediyelik Parti ürünlerin sektöründe; uluslararası standartta en kaliteli, verimli, Güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel Ambalaj ürünleri, Temizlik ürünleri ve Hediyelik Parti ürünlerin gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.