CAN AMBALAJ PARTİ EVİ, ÜRÜNLERİNDE ÖDEME ve TESLİMAT BİLGİLERİ


  • HESAP ADI : Mehmet Can ÇATİ
  • BANKA ADI : Garanti Bankası
  • ŞUBE KODU : 1230
  • HESAP NO : 6298542
  • IBAN: TR41 0006-2001-2300-0006-2985-42
  • VERGİ NO :Yakacık V.D: 12937802046
  • DESTEK TEL NO : +90 535 623 57 69
  • WHATSAPP : +90 553 080 72 13

Teslimat ve Ücretlendirme

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde, aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere kargo ücreti bilgisi iletilecektir ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. CAN AMBALAJ PARTİ EVİ tarafından belirli dönemlerde, kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.

Kargo ve Sevkiyat Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Spraiş vereceğiniz ürün stokta bulunması durumunda saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Siparişlerinizin kargodan teslimi sırasında ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, teslim esnasında kargo personeline tutanak tutturunuz. Taşıma sırasında oluşan hasarlardan AB AMBALAJ sorumlu değildir.

Kargo Ücretlendirme

canambalajpart.com'dan vereceğiniz alışverişlerinizde kargo ücreti isteğineze göre şekillenebilmektedir. Kargo Gönderimi canambalajpart.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmaları ile çalışıyoruz.

Ödeme Seçenekleri

1- Kredi Kartı; EFT ile ödeme
2- Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Ürün İadesi Nasıl Yapılmaktadır

AMBALAJ PARTİ EVİ; Güvencesi kapsamında siz değerli müşterilerimizin sparişleri kargo firması tarafından teslim aldığınız sırada hasarlı, kırık vb. olumsuz durumlarda kargo firmasına tutunak tutturup sitede belirtilen adresimize geri iadesi yapabilirsiniz ürün elimize ulaştığında en geç 3 gün içinde tarafınıza iligili banka hesabınıza PARANIZ İADE edilir.

Gizlilik

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.